Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše realitní služby zahrnují tuto nabídku:

Při prodeji Vašich nemovitých věcí (dříve nemovitostí) s naší realitní kanceláří se nemusíte o nic starat!

Samozřejmostí našich služeb je právní servis spojen s vypracováním kupních smluv, zápis  práv do Katastru nemovitostí a v neposlední řadě prezentace nabídky na domovské stránce realityvlasak.cz a nejsledovanějších realitních stránkách českého internetu (SEZNAM - SREALITY.CZ, EUROBYDLENI.CZ...), ve vlastních vitrínách a regionálním tisku.

Na základě žádosti o poskytnutí úschovy peněžních prostředků za účelem zajištění plnění z realitní smlouvy zajistíme úschovu na samostatném účtu pro úschovu u realitního zprostředkovatele. Tento samostatný účet není určen pro běžný platební styk, peníze na účtu jsou pojištěny a prostředky na účtu nelze použít k úhradě pohledávek uschovatele.

S malou nadsázkou lze říci, že pokud někdo v České republice pomocí moderních metod hledá libovolnou nemovitou věc, potom mu nemovitá věc z nabídky REALITY VLASÁK nemůže uniknout. Vaše nabídka se tak dostane ke stovkám potenciálních zájemců.  

Provedeme tržní ocenění nemovitých věcí, respektive stanovení ceny obvyklé s použitím metod nákladové, výnosové a porovnávací. Kombinací těchto metod dospějeme ke stanovení reálné ceny nemovité věci v daném místě a čase.

Zajistíme právní servis a vyřízení potřebných formalit souvisejících s prodejem a převodem nemovitých věcí tak, aby prodávající a kupující měli maximální právní jistotu při uzavírání kupních/nájemních smluv.

Naším hlavním úkolem je co nejdříve pro váš dům najít co nejvyšší počet zájemců. Od momentu, kdy vaši nemovitou věc přijmeme do našeho zastoupení, až do momentu, kdy s vámi vybraný zájemce podepíše kupní smlouvu, se tedy o prodej vaší nemovité věci budeme aktivně starat. Nestačí nám pouze umístit fotografii vaší nemovité věci do vitríny, ale aktivně prezentujeme námi zastupované nemovité věci v tisku, v inzerátech, na vývěskách, osobním kontaktem, prostřednictvím emailů a internetových stránek a dalšími metodami, které jsou pro prodej nemovitých věcí účinné.

Za naše služby neplatíte až do uskutečnění prodeje vaší nemovité věci vůbec nic!
Odměnu za naši práci získáme pouze tehdy, pokud pro vás kupce na vaši nemovitou věc skutečně najdeme. Pokud úspěšní nebudeme, nemusíte nám platit ani korunu.

Pomůžeme při získání hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření – spolupracujeme s odborníky úvěrových oddělení různých peněžních ústavů.

Poskytneme odborné konzultace z prostředí nemovitých věcí a  realit:

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci